www.hotel-ubytovani.com
Hotel Liberec U jezírka - Služba na recepci je 24 hodinHotel Liberec U jezírka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Liberec U jezírka -  je k dispozici připojení na internetHotel Liberec U jezírka -  je k dispozici letní terasaHotel Liberec U jezírka - K hotelu přísluší parkovištěHotel Liberec U jezírka - disponuje restauracíHotel Liberec U jezírka - disponuje vinárnouHotel Liberec U jezírka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Liberec U jezírka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Liberec U jezírka - na pokojích je telefonHotel Liberec U jezírka - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel U jezírka
Masarykova 438/44, Liberec 46001
Česká Republika
Hotel-Liberec-U-Jezirka@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel U jezírka ubytování Liberec Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel U jezírka - ubytování Liberec | Vítejte

 
Hotel Liberec U jezírka Hotel U Jezírka v Liberci sídlí v bezprostřední blízkosti zoologické a botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy.

Ubytování a služby
Hotel U Jezírka v Liberci  nabízí 80 lůžek, restauraci pro 100 osob a vinárnu pro 35 lidí. V létě je také v provozu terasa pro 100 lidí s vyhlášeným kvasnicovým pivem Konrád a samooblužnou jídelnou nabízející klasická česká jídla za příznivou cenu. Hotel U Jezírka Liberec též nabízí bezplatnou úschovnu lyží a kol. V restauraci a vinárně je pak možno pořádat nejrůznější akce a školení.
Čas příjezdu: Od 14:00
Čas odjezdu: Do 12:00

Město a vyžití
Liberec je město severu Čech a má okolo 105 tisíc obyvatel a je tak pátým největším českým městem (třetím v Čechách). Blízko od hotelu U Jezírka v Liberci se nachází 15 minut pěšky vzdálené centrum města.Tenisové kurty jsou hned vedle hotelu a krytý plavecký bazén s nejdelším tobogánem v ČR se nachází 10 min pěšky od hotelu. Do známého centra Babylon pak 6 stanic tramvají – cca 20 minut. Hotel také leží 5 minut od Lidových sadů, které jsou obecně považovány za „bránu“ do Jizerských hor a je tak možné přímo z hotelu dělat množství nejrůznějších pěších a cyklistických výletů. Největším lákadlem je liberecká ZOO, která je nejstarší zoologickou zahradou v České republice. Byla založena v roce 1919. Prohlídka trvá cca 3 hodiny a na 3,5 km dlouhém okruhu mohou návštěvníci obdivovat téměř 1000 zvířat 170 druhů. Zahrada v Liberci je zaměřena na chov vzácných zvířat.